Page Metatag (2.1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Operation
cs: Operace

en: About
cs: Popis
