Page Metatag (2.1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Operation
fi: Toimenpide

en: About
fi: Tietoja
