Page Metatag (2.1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Operation
is: Gerð

en: About
is: Um
