Page Metatag (2.1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Operation
id: Operasi

en: About
id: Tentang
