Page Metatag (2.1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Operation
ja: 操作

en: About
ja: アバウト
