Page Metatag (2.1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: About
my: အကြောင်း
