Page Metatag (2.1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Operation
pl: Czynność

en: About
pl: O stronie
