Page Metatag (2.1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: About
ps: په اړه
