Page Metatag (2.1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: About
te: గురించి
