Page Metatag (2.1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Operation
ca: Operació

en: About
ca: Detalls
