Page Metatag (2.1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།
