Page Metatag (2.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Operation
eo: Operacio
