Page Metatag (2.1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Status
es: Estado

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Page Title
es: Título de página

en: Operation
es: Operación

en: About
es: Acerca de
