Page Metatag (2.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Operation
fa: عملکرد

en: About
fa: درباره
