Page Metatag (2.1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Operation
gl: Operación

en: About
gl: Información
