Page Metatag (2.1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Operation
gu: કાર્યો

en: About
gu: વિશે
