Page Metatag (2.1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Operation
pt: Operação

en: About
pt: Sobre
