Page Metatag (2.1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි
