Page Metatag (2.1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: About
ug: ھەققىدە
