Page Notifications (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Submit
be: Захаваць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Mail
be: Пошта
