Page Notifications (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག
