Page Notifications (1.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Submit
fa: ثبت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Mail
fa: ارسال نامه
