Page Notifications (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Mail
fi: Sähköposti
