Page Notifications (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Mail
hy: Փոստ
