Page Notifications (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್
