Page Notifications (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்
