Page Notifications (1.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: E-mail
tr: E-posta

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Mail
tr: Posta
