Page Notifications (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: E-mail
eu: E-posta

en: Submit
eu: Bidali

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Mail
eu: Posta
