Page Notifications (1.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Mail
hr: E-pošta
