Page Notifications (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Submit
uk: Надіслати

en: Actions
uk: Дії

en: Mail
uk: Пошта

en: No records found
uk: Записів не знайдено
