Page Notifications (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: Mail
vi: Thư
