Page Notifications (1.0.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Mail
bg: Адрес e-mail
