Page Notifications (1.0.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Mail
ca: Correu
