Page Notifications (1.0.4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Submit
es: Enviar

en: Actions
es: Acciones

en: Mail
es: Correo

en: That e-mail address is not valid.
es: Esta dirección de correo electrónico no es válida.
