Page Notifications (1.0.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Submit
hi: जमा करें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Mail
hi: मेल
