Page Notifications (1.0.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Mail
lt: Paštas
