Page Notifications (1.0.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Mail
ps: بریښنالیک
