Page Notifications (1.0.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Submit
sv: Skicka

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Mail
sv: E-post
