Page Notifications (2.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Back
lt: Atgal

en: Tabs
lt: Kortelės
