Page Notifications (2.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Back
nl: Terug

en: E-Mail
nl: E-mailadres

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: General configuration
nl: Algemene instellingen
