Page Notifications (2.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Tabs
ta: தாவல்கள்
