Page Notifications (2.0.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Back
bg: Назад
