Page Notifications (2.0.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Next
it: Seguente

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Back
it: Indietro

en: Node Title
it: Titolo del nodo

en: Tabs
it: Schede
