Page Notifications (2.0.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང
