Page Notifications (2.0.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol
