Page Notifications (2.0.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер
