Page Notifications (2.0.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Back
th: กลับ
