Page Notifications (2.0.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان
