Page Notifications (2.0.5) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Back
pl: Wstecz

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: Token
pl: Wzorzec

en: Tabs
pl: Zakładki
