Page Notifications (2.0.6) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: E-Mail
fi: Sähköpostiosoite

en: Token
fi: Muuttuja

en: Tabs
fi: Välilehdet
